platforma shqip tv Abonim DigitAlb, SuperSport, Tring, Klan në box Android, Smart, Mobile. Filma me titra shqip, HD Kanalet Shqiptare, Sport, Muzik Kanale live. Faqja qe sjell te gjitha kanalet shqiptare ne shtepite tuaja! E ndërtuar në teknologjinë më të re Kanale Shqip Live ju mundëson të shikoni me dhjetëra kanale televizive nga të gjitha trojet Pasurohet platforma e Kujtesës me 26 kanale të reja eksluzive. Shiko TV Shqip Live. 12 October 2018 Kujtesa, si njëra nga platformat më të suksesshme televizive në Kosovë dhe me kanalet më kualitative, pasuron platformën e saj me kanale të reja. Platforma jonë përmban 11 kanale televizive, 5 kanale radio, dhe mijëra ligjerata të hoxhallarëve më eminentë të trevave shqipfolëse. tv. 5 ipko nr. filma me titra shqip ne nimi tv shqip hd. The Disciple Self-doubt, sacrifice and struggle converge into an existential crisis for a devoted classical vocalist as the mastery he strives for remains elusive. Adria TV Player është aplikacioni i ndërtuar sipas modelit të softuerëve më përparimtarë në botë. Platforma jonë përmban mbi 3500 kanale prej të cilave mbi 300 kanale janë në gjuhën shqipe. në ekran do të shfaqet platforma e NimiTV e cila përmban butonat kryesore të orientimit dhe Shiko 200 IPTV Shqip ne NimiTV. Shiko Albanian TV ne NimiTV +Digitalb, Tring, Art Motion Packages from 4. Komedia romantike më e mirë e vitit 2019. Dëshmitarët e Jehovait—Faqja zyrtare: kirarin revolution folge 1 ger sub; Tv shqip 250 kanale Www. RTSH, Lajme Sport, Futboll, Orkestra, Radio, Rti, Festivali NimiTV Shqip IPTV Platforma | Shiko TV Shqip Amazon FireTv ne NimiTV Amazon FireTv 2018: pin. . Nuk kujdesemi për strukturën kështu. Konkretisht, qytetarët shqiptarë mund të marrin 23 shërbime online pa pasur nevojë të paraqiten personalisht, dhe 13 shërbime duke u paraqitur vetëm një herë. 1 623 pëlqime · 8 duke folur në lidhje me këtë. Top kanale shqip , Tring TV, Digitalb, Sport Wednesday, November 13, 2019 Shikoni TV kanale shqip ne iPhone, iPad dhe platforma tjera. TopKanale - Shiko Tv Shqip: Free Android app (4. -Some channels are recorded and you can watch the programs up to 7 DAYS The application is LEGAL and all Channels processed on our servers are with low mobile resolution, stable and without interruption. Albsat me qëllim të lehtësimit të jetës dhe argëtimin pa limit, ofron shërbime të avancuara të platformës satelitore. Uz EON su ti na dohvat ruke najtraženiji sportski, filmski, zabavni, informativni, dečiji, muzički, domaći i strani kanali. Nimitv 3 muaj falas. 17,199 likes · 1,282 talking about this. Platforma më e besueshme nga diaspora shqipëtare! Menu. Shqip TV ALB live and Online in USA T7 është produkt i kompanisë MediaWorks, që ka filluar transmetimin në muajin mars 2018. Platforma High Definition e Tv Klan, është platforma e parë dhe e vetme private që ka nisur transmetimet dixhitale në rrethin e Kolonjës. Shiko TV Shqip. Shiko 2000 IPTV Shqip ne NimiTV plus Digitalb IPTV Kanale Filma me titra shqip ne Nimi TV shqip HD. 4 telekomi i kosoves nr. KODI 007 Albania. 4 hd dhe nr. Seriale Shqip TV (serialeshqip. K një arkitekte me përvojë 12 vjeçare ka fituar 90 mijë dollarë nga puna e saj online, sipas të dhënave nga platforma “Upworks”. 2368 likes · 24 talking about this. 7. megateksa. Nov 13th IPTV Shqip Platforma NIMITV | Shiko Kanale Shqip TV. Albsat platforma më e re në treg Albsat ju dhuron eksperiencën unike të shijimit të televizionit falë larmishmërisë së kanaleve për të gjithë familjen dhe produksioneve 100% shqiptare. Category TV; Lajme. All rights reserved. Gjithashtu NimiTV mund ta shikosh deri në 3 paisje në të njejtën kohë me një abonim. AlbKanale - Shiko Tv Shqip ju ofron mundësinë të shikoni mbi 350 kanale Shqip dhe të huaja FALAS në të gjitha pajisjet Android! Ndiqni kanalet kombëtare  Kohët e fundit kam shkruar se si të shikosh TV online falas në shfletuesin, por tani TV online në Windows, Mac, për Android, iPhone dhe iPad, si dhe platforma  Oct 17, 2019 - AlbKanale - Shiko Tv Shqip ju ofron mundësinë të shikoni mbi 350 kanale Shqip dhe të huaja FALAS në të gjitha pajisjet Android! Ndiqni kanalet  25 Dhjetor 2020 Tv Klan Platforma dixhitale Klan “pushton” edhe Gramshin Lajme nga edicionet. TiBO është Platforma e vetme IPTV, Partnere Zyrtare me të gjitha platformat televizive shqiptare si DigitAlb, Tring, SuperSport, Klan dhe RTSH, që operon në të gjithë globin. T7 është produkt i kompanisë MediaWorks, që ka filluar transmetimin në muajin mars 2018. NimiTV është platforma e vetme shqiptare me aplikacion për Smart TV. ALB TV Entertainment. Te nderuar teleshikues te TV KLAN ne Shkoder dhe ne te gjithe zonen qe merr transmetim nga antena jone ne malin e Taraboshit, ne kuader te procesit te digita Platforma Shqiptare është një forum aktiv i modernizuar, me pjesëmarrje falas përkushtuar cilitdo shtetasi shqiptar kudo që ndodhet. 2 for Android. -Kanalet janë të inçizuara dhe ju mund ti shikoni programet deri ne 7 DITË pasi ato kanë kaluar TopKanale - Shiko Tv Shqip. Title: TVALB Platforma TV | Shiko IPTV Shqip live Description: Shiko TV Kanale Shqip ne TVALB. Ndiqni LIVE të gjithë kanalet shqiptare dhe të huaja! Shkarkoni falas aplikacionin tone për të gjitha DigitAlb është vlerësuar nga eventi i rëndësishëm, CCIT Awards, si platforma më e ndjekur nga shqiptarët për vitin 2019. aneibi wari Katha visarjan hota hai suno veer hanumanatha visharjan M3u ou xspf iptv Buku mimpii burung lovebird ala togel Phone number Sinton e81372 light switch Download film the last samurai sub indo untuk hp Sbpo. Shikoni IPTV platformë më të madhe shqiptare. Shiko Tv Shqip 1. TVALB Best IPTV Shqip Subscription 2020 TopKanale OTT - Shiko Tv Shqip ju ofron mundësinë të shikoni mbi 250 kanale Shqip dhe të huaja FALAS në të gjitha paisjet Android! Ndiqni kanalet kombëtare, sport, ndeshje live, filma, kanale për fëmijë, kanale për të rritur, kanale turke, kanale italiane, kanale greke. 9 ★, 10,000+ downloads) → Ndiqni mbi 300 kanale Shqip dhe të huaja FALAS! Ky aplikacion ju mundëson të ndiqni mbi 300 Dekoderi tokësor DVB T2 Linear TV, SD, HD, PVR, Mediaplayer DVB T2 i vlefshëm për të parë kanalet e Platformës Tokësore DigitAlb, si dhe ato të lira në transmetime dixhitale Mpeg4 Platforma më e lirë televizive shqiptare Thursday, 20 December 2018 - 22:19 albinfo. 3,297 likes · 33 talking about this. A. IPTV Shqip në PC Player. Vendi ku mund të shikoni video të ndryshme vendore për çdo kategori filma, seriale, emisione, lajme, dokumentarë e shumë të tjera. Albsat platforma më e re në treg Albsat ju dhuron eksperiencën unike të shijimit të televizionit falë larmishmërisë së kanaleve për të gjithë familjen dhe produksioneve 100% shqiptare. Produkt/shërbim. Below is a list of television stations and TV providers broadcasting in the Republic of Albania National Public Channels RTSH 1 HD - RTSH 2 HD - RTSH 3 HD - RTSH Plus - RTSH Sport - RTSH Muzike - RTSH Film - RTSH 24 - RTSH Shqip - RTSH Kuvend National Private Channels Top-Channel - Vizion Plus - Tv Klan Use of the Site: Not at all www Shiko Kanale Shqip IPTV ne TVALB plus Digitalb, Tring. - Aktualisht platforma më cilësore dhe më e vlerësuar në Shqipëri, Kosovë dhe kudo ku ka Shqiptarë, dhe jo vetëm! - Ne jemi 24orë në CHAT për të biseduar me ju për çdo problem! - Për të marrë kodin për akses falas ju lutem na shkruani në rrjetet tona sociale ose ne email. 0 for Android - Aktualisht platforma më cilësore dhe më e vlerësuar në Shqipëri, Kosovë dhe kudo ku ka Shqiptarë, dhe jo vetëm! Filme me titra shqip mistreci . Dulapul Sky iptv lista m3u canali gratis 4K duplex iptv Alb Tv Elite. com DigitAlb KUDO. gjirafaVideo TV app - Platforma më e madhe shqiptare që ofron mundësi të shikoni dhe ngarkoni video. Alkos TV is a collection of open source video projects. Filma Shqiptar ne TV ALB New York USA/Kanada. NimiTV Best IPTV Albanian Channels 2020 | Discover nimitv. Nimitv 3 muaj falas. Nimi TV Shqip ne MAC Player do të shfaqet platforma NimiTV e cila përmban butonat kryesorë të Përveç 200 kanaleve shqip, shiko edhe 40 kanale nga platforma ArtMotion pa pagesë shtesë. -Ky aplikacion ju mundëson të shikoni TV kanale shqip në iPhone , iPad dhe platforma tjera. Shiko Albanian TV ne NimiTV +Digitalb, Tring, Art Motion Packages from 4. Edicione; Coronavirus; Politika; Zgjedhjet 2021; Ekonomi; Kronikë; Aktualitet; Rajoni; Bota; Teknologji; Sport; Lajme Love Story; Programe. #1 Platforma Televizive Shqiptare 3 Pako Televizive Kanale Shqip ⚽️ Kanale Sportive Filma VOD #MEDIPTV Na vizitoni  Read reviews, compare customer ratings, see screenshots and learn more about TiBO Mobile TV. Merreni në qdo pajisje Smart,Windows,android,Resirver apo apple. DigitAlb është platformë digjitale tokësore dhe satelitore Shqiptare nga DigitAlb Sh. TVALB - IPTV Platforma Shqip USA/Kanada. Taki Është një ndër kanalet që flet shqip nëpërmjet filmave dhe dokumentarëve shqiptarë që nga viti 1953 e deri në ditët e sotme. gjirafaVideo gjirafaVideo – Video platforma më e madhe shqiptare. Me kete pakete ju mundet te keni mundesi te shikoni kanalet me te mira shqiptare (te gjitha … Internet Protocol television (IPTV) is the delivery of television content over Internet Protocol (IP) networks. Alb Për të gjithë bashkatdhetarët 1000+ Kanale televizive ju mundësojnë të jeni më afër atdheut. Top kanale shqip, Tring TV, Sport, Muzik Kanale live. App Page. IPTV Shqip pa kufi TV. Nimitv at WO. Ministri Arben Ahmetaj ka ironizuar programin ekonomik të Partisë Demokratike si dhe premtimet që ka shpalosur kjo parti për t’i realizuar nëse fiton zgjedhjet e 25 prillit. Shiko 2000 IPTV Shqip ne NimiTV plus Digitalb IPTV Kanale Filma me titra shqip ne Nimi TV shqip HD. com spf 1 Contoh surat petisi Savdhaan Tv shqip 250 kanale Tv shqip 250 kanale Tv Tv Shqip-Digitalb dhe TIBO TV Belgjike-shqip tv, Brussels, Belgium. Add to Wishlist. AlbKanale - Shiko Tv Shqip ju ofron mundësinë të shikoni mbi 350 kanale Shqip dhe të huaja FALAS në të gjitha pajisjet Android! Ndiqni kanalet kombëtare - Aktualisht platforma më cilësore dhe më e vlerësuar në Shqipëri, Kosovë dhe kudo ku ka Shqiptarë, dhe jo vetëm! - Ne jemi 24orë në CHAT për të biseduar me ju për çdo problem! - Për të marrë kodin për akses falas ju lutem na shkruani në rrjetet tona sociale ose ne email. Tring dhe të gjitha TV kanalet tjera dhe platformat shqiptare. #37 (no title) Sample Page; TESTO FALAS 24H ështe Falas,mos e humb mundësinë 24 or. Kompani interneti. E vetmja platformë e cila flet 100% shqip! Email: [email protected] Nov 13th IPTV Shqip Platforma NIMITV | Shiko Kanale Shqip TV. Video platforma më e madhe shqiptare. An Tv - Platforma Falas IPTV This app was developed by Hodja Web Studio, last update on Mar 21, 2020, it has  Projekti “Forcimi i kapaciteteve të shoqërisë civile për zbatimin e të drejtave të Personave me Aftësi të Kufizuar në Shqipëri”. 2 ★, 5,000+ downloads) → An Tv - Platforma Falas IPTV ShikoShqip është mënyra më e mirë e shikimit të kanaleve televizive Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina. Install. ७,२२७ जनाले मन पराउनुभयो · १,६५७ जनाले यसको बारेमा कुरागर्दै छन्. Filma me titra shqip ne Nimi TV shqip HD. Extrem Tv Sport do të thotë më shumë sesa një TV-Merrni shpejtesine e transmetimit  ℹ️ NimiTV - Show detailed analytics and statistics about the domain including traffic rank, visitor statistics, website information, IP addresses, DNS resource  Shiko Tv Shqip Live falas, www. Top kanale shqip , Tring TV, Digitalb, Sport Szerda, November 13, 2019 AlbKanale - Shiko Tv Shqip. Gledaj EON na računaru, pametnom telefonu, tabletu kao i na Smart TV-u. 1 634 pëlqime · 11 duke folur në lidhje me këtë. amarujala. Top kanale shqip, Tring TV, Sport, Muzik Kanale live. Top Channel Albania 1,361,413 views AlbKanale - Shiko Tv Shqip. /Gazeta Express/ Tv Shqip-Digitalb dhe TIBO TV Belgjike-shqip tv, Brussels, Belgium. tv) - është faqja më e madhe shqiptare për seriale shqip (+ seriale turke më së shumti) duke e arritur këtë sukses vetëm mbrenda 5 muajve, me një dizajn unik dhe krijim të automatizuar që është jashtzakonisht e lehtë për tu menaxhuar e gjitha platforma, më poshtë i keni të gjithat: Mediat pro qeveritare në Serbi, vijojnë artikujt ku paraqesin Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama dhe Presidentin e Kosovës, Hashm Thaçin, IPTV Shqip Free — Home. Media/News Company. TV Show. Por me flyBOX keni ende më shumë se kaq. ArtMotion tani i bashkohet platformës më të madhe shqiptare – NimiTV me 40 kanale të reja, duke përfshirë kanale të sportit, filmit dhe dokumentarë të ndryshëm ku keni mundësi që ta provoni FALAS. Platforma jonë bazohet në përdorimin e Adria TV player-it. shqip-tv. Lansohet platforma shqiptare për luftimin e lajmeve të rreme në kohë pandemie. Ju lutemi qe Platforma me e vizituar televizive ne internet. Shiko 2000 NimiTV Channels. Ky kanal është një urë e mirë lidhëse për të gjithë teleshikuesit për të mos harruar të shkuarën, fëmijërinë, rininë e njëkohësisht për t’u njohur me prurjet më të reja të brezit të ri të regjisorëve. Alketa Box Shqip - Shiko Tv Shqip. IPTV Albanian Channels on NimiTV app ShqipVision Watch free and without limits hundreds of Albanian, Italian and foreign TV channels. 155 Me gusta · 3 personas están hablando de esto. Profesionistët shqiptare përfshijnë fusha të ndryshme që nga shërbime IT, arkitekt, përkthyes, menaxherë, këshillues, ekonomistë, inxhinierë IT, etj. Por nuk ishin pranuar pasi kishin dëshiruar të ruhet struktura. Uz EON su ti na dohvat ruke najtraženiji sportski, filmski, zabavni, informativni, dečiji, muzički, domaći i strani kanali. TV ALB Phone Number ☎ (877)-448-8252 New York & Canada Global IPTV ju mundëson shikimin e kanaleve televizive shqiptare dhe të huaja. Shiko video kudo dhe kurdo, nga telefoni, tableti, laptopi, kompjuteri, e televizori. Title: IPTV Shqip · Shiko Platforma TV Shqip · NimiTV Description: Shiko Albanian TV ne NimiTV +Digitalb, Tring, Art Motion Packages from 4. Faqja më e klikuar për filma me titra shqip mistreci. TV (123) Geek (103) Zgjedhjet 2019 (70) Zgjedhjet (6 Platforma shqiptare, BDI: U arrit në Shkup - Top Channel Albania - News - Lajme. ShqipTV. 05/04/2020 14:37 BLIC. 13 vite me ju. 9 ★, 10,000+ downloads) → Ndiqni mbi 300 kanale Shqip dhe të huaja FALAS! Ky aplikacion ju mundëson të ndiqni mbi 300 Platforma IP-TV Shqiptare në Evropë. ShqipTV:: Platforma më … Cur TopKanale OTT - Shiko Tv Shqip ju ofron mundësinë të shikoni mbi 250 kanale Shqip dhe të huaja FALAS në të Platforma e vetme falas me cilësi maksimale! Shiko 2000 iptv shqip ne nimitv plus digitalb iptv kanale - 8. ch Shkarkoni aplikacionin e NimiTV për SmartTV, dhe provoni kanalet Shqip FALAS. METI-TV. HitechBox IPTV Shqip-Albanske kanaler Rabonim 12 mujor. com Gazetat me te mira shqiptare. Internet Protocol TV, Web TV , Video on Demand dhe Multiservice Internet. Qellimi kryesor ishte te bashkojme dy platforma shqiptare shume Me TiBO shikon TV shqip dhe Sport Live në Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android Smart TV, Apple TV, me Box Android dhe në Mobile TV. Technology23. Shiko TV Shqip Falas ne PC. Shkarko APP (aplikacionin) ne Google Play Alkos TV - Shiko Tv shqip Aplikacioni me stabil i momentit me kanale te ndryshme shqiptare dhe kosovare Njoftim ! Alkos TV eshte nje player i cili hap kanalet duke i mbledhur nga interneti. Teknologjia e fundit me rrjetën më të avancuar me mbi 200 Gbps dhe lidhje direkte me Comcast, Swisscom, At&t, Verizon, Vodafone, e mbi 700 operatorë tjerë. Tv shqip dhe Sport Live me Box Android, Smart TV dhe Mobile TV. Mbrëmja gala e një dite më parë, bëri bashkë biznesmenë të njohur në fushën e prodhimit, infrastrukturës, teknologjisë, financës, farmaceutikës, ndërtimit, prodhimit vendas nga Maqedonia, Kosova dhe DigitAlb është vlerësuar nga eventi i rëndësishëm, CCIT Awards, si platforma më e ndjekur nga shqiptarët për vitin 2019. Platforma e te gjithe Shqiptarëve Falas Tip TV është një kanal shqiptar për fëmijë dhe adoleshentë të moshës 6-14 vjeç. TV Shqip Live Drejtperdrejt TVALB ju ofronë disa mundësi të shikoni kanalet tuaja të preferuara. 0 for Android. Kanale Tv Online ne Hd nga te gjitha trojet shqiptare. Shiko të gjitha kanalet shqipëtare në një paketë. TiBO IPTV ofron tv shqip me kanale shqiptare dhe sport Live. Download Alb Iptv - Shiko tv shqip apk 9. Gjithashtu edhe mesimet me video të shkollës fillore dhe te mesme në gjuhë shqipe, matematikë, fizikë dhe së shpejti kimi. This site is compatible with PC, Smart TV, tablet and mobile phone. Report TV - Tërmeti 5. Platforma IPTV e të gjithë shqiptarëve TiBO është partneri i vetëm zyrtar me Digitalb për transmetim IPTV/OTT në të gjithë globin. -Kanalet janë të inçizuara dhe ju mund ti shikoni programet deri ne 7 DITË pasi ato kanë kaluar Aplikacioni është LEGAL dhe të gjitha Kanalet procesohen ne serverat tonë, jane stabile dhe pa ndërprerje. scores Myau. Shiko Tv Shqip 1. Të ndaj Problematika dhe të marr Shiko 2000 IPTV Shqip ne NimiTV plus Digitalb IPTV Kanale Filma me titra shqip ne Nimi TV shqip HD. - Aktualisht platforma më cilësore dhe më e vlerësuar në Shqipëri, Kosovë dhe kudo ku ka Shqiptarë, dhe jo vetëm! - Ne jemi 24orë në CHAT për të biseduar me ju për çdo problem! - Për të marrë kodin për akses falas ju lutem na shkruani në rrjetet tona sociale ose ne email. Smart World Tv Platforma më e Fuçishme Shqiptare. Ekskluzivisht në DiasporaTV. Download IPTV Shqip and enjoy it on your iPhone, iPad, and iPod touch. top kanale shqip, tring tv, digitalb, sport, muzik kanale  Platforma e vetme më e sigurt dhe më stabile në të gjitha trojet Shqiptare. 15,744 likes · 753 talking about this. tv shqip 24 live,tv shqip free,tv shqip hd,tv shqip hd live,tv shqip live 24,tv shqip live hd,tv shqip live internet tv shqip live ne hd,tv shqip live ne internet,tv shqip live online,tv shqip ne hd,tv shqip onlinetv shqip online live tv stream,tv streaming,tv via internet,tv watch online our chanells 24 h in day without paying any cent! The public broadcaster Albania Radio Televizioni Shqiptar, was founded in 1938 and has its headquarters in Tirana. TV Shqip online mbi 200 kanale. ALB SAT bashkon në një paketë të vetme, ekskluzivisht, të gjitha kanalet gjeneraliste më të mira shqiptare dhe kosovare. Contains Ads. Ka raste psh kur informacionet e gjendura online, psh edhe artikujt e Wikipedias, apo neper portale te ndryshme, nuk i pergjigjen realitetit. #Gëzuar · #Happynewyear2021. Alkos TV is a collection of open source video projects. eCreative Studio - Aktualisht platforma më cilësore dhe më e vlerësuar në Shqipëri, Kosovë dhe kudo ku ka Shqiptarë, dhe Dekoderi tokësor DVB T2 Linear TV, SD, HD, PVR, Mediaplayer DVB T2 i vlefshëm për të parë kanalet e Platformës Tokësore DigitAlb, si dhe ato të lira në transmetime dixhitale Mpeg4 Keshtu infot e gjetura te Wikipedia shqip por dhe burime e platforma te tjera, mund te sherbejne si pikenisje per te biseduar e diskutuar rreth kesaj teme. Shkarko aplikacionin DigitAlb KUDO në celular apo tabletë dhe shih FALAS 35 kanale të DigitAlb. com ju mundëson të gjithë Platforma jone përmban numër të konsiderueshëm të kanaleve televizive nga trojet  PLATFORMA TV - ONLINE SHUM KANALE 3 GAZETA ONLINE ALBANIAN INSIDER NEWS - LAJMI PARE - GAZETA TIRANA - REVISTE ONLINE RRETH  AlbtvApp- Shiko Tv Shqip ju ofron mundesine te shikoni mbi 350 kanale Shqip dhe te huaja FALAS ne te gjitha pajisjet Android! Ndiqni kanalet kombetare, sport ,  21 Mars 2020 AnTv Shiko Shqip Tv Falas. kanale falas nga +3 platforma te ndrryshme Ju mund të shikoni TV kanalet pa asnjë problem në çdo çast 24h/7! PAISJET IPTV SHQIP Platforma Global IPTV përkrah një spektër të gjërë të paisjeve IPTV me anë të cilave mund ti ndiqni TV kanalet nga kudo: MAG, Smart TV, Android Kodi, Enigma 2, IOS, IOS Shiko 2000 IPTV Shqip ne NimiTV plus Digitalb IPTV Kanale Filma me titra shqip ne Nimi TV shqip HD. Top kanale shqip, Tring TV, Digitalb, Sport,  13 Prill 2020 Download TvMAK. Pengesë platforma shqiptare - Top Channel Albania - News - Lajme. . Të mirat që ofron aplikacioni gjirafaVideo: - Shiko video Platforma IPTV e të gjithë shqiptarëve TiBO është partneri i vetëm zyrtar me Digitalb për transmetim IPTV/OTT në të gjithë globin. Interesi. Best IPTV Shqip subscription 2018 Keywords: IPTV Shqip ne TVALB. Report TV - Basha: Platforma jonë ul 1 mln euro taksa, shtojmë 25 mijë vende pune. 99€. Filma me titra shqip ne Nimi TV shqip HD. Shiko televizor në të gjitha pajisjet shumë lehtë dhe thjesht. NimiTV Best IPTV Albanian Channels 2020"Platforma Shqip TV ne NimiTV plus Digitalb Kanale. Com -SHQIP TV for iOS to ky aplikacion ju mundson t shikoni TV kanale shqip n iPhone , iPad dhe platforma tjera. -Ky aplikacion ju mundëson të shikoni TV kanale shqip në iPhone , iPad dhe platforma tjera. Dhe aftësia për të arkivuar disa biseda mund të jetë një nga arsyet që së fundmi u rrit ndjeshëm numri i përdoruesve të “Clubhouse”, nga 600’000 në 8 milionë, duke e çuar vlerën e kompanisë në 1 miliard dollarë. Me mprehtësi dhe ide novatore, ai shpëtoi nga falimentimi kompaninë tekstile që ata drejtojnë dhe e shndërroi atë në lider të sektorit. TiBO IPTV është kompania shqiptar më e madhe në Shqipëri dhe rajon e cila, përmes produktit Ndiqni mbi 250 kanale Shqip dhe të huaja FALAS! AlbKanale - Shiko Tv Shqip AlbKanale IPTV - PORTAL™ ⚫️ Së shpejti vjen platforma më e re e  24 Korrik 2020 NE JEMI KOMBI TV Platforma e pare dhe meje shperndare ne mbart lobin qe transmeton te gjitha Sportet si dhe te gjitha kanalet dhe  200+ TV kanale Shqiptare, Internacionale, të gjitha ligat e futbollit dhe mbi 10000 Filma ne OnDemand, përmes IPTV dekoderit VIPBOX-HD #QUADCORE. Nimi TV Shqip ne MAC Player. Filma me titra shqip, HD Kanalet Shqiptare, Sport, Muzik Kanale  An Tv - Platforma Falas IPTV. IPTV Shqip Free. com shikoni kanale shqip Live dhe te incizuara -This app enables you to watch TV channels on iPhone, iPad and other platforms. TiBO është Platforma e vetme IPTV, partnere zyrtare me të gjitha platformat televizive shqiptare. 1 623 pëlqime · 2 duke folur në lidhje me këtë. 8,114 likes · 258 talking about this. Ndiqni LIVE të gjithë kanalet shqiptare dhe të huaja! Shkarkoni falas aplikacionin tone për të gjitha pajisjet Android! Numrat e kontaktues: +381(0)38241525 , (+1) 773 253 5956 , (+1) 718 701 3910 Smart World TV, si ide filloi me iniciativen e RTV21. MaaS360 MDM for Android MaaS360 is the first cloud-based MDM solution that supports Android devices. This is in contrast to delivery through traditional terrestrial, satellite, and cable television formats. Versioni Shqip: Aplikacioni është ende në fazen testuese. ‎Read reviews, compare customer ratings, see screenshots, and learn more about IPTV Shqip. Abonohu tani dhe perfito nga oferta! [email protected] Tring TV, Digitalb, Diaspora TV, Sport, Muzik Kanale live. Albanian IPTV App for Mac. Gama e gjerë e produkteve të lejon të ndërtosh një banesë që nga ALB SAT © 2021. TIBO | 238 followers on LinkedIn. 11sd dhe 31hd 1miTV - NimiTV, IPTV SHQIP ,Platforma Shqiptare ne ,Zvicer 5000+ Kanale nga e gjithë bota Ne kete 13 vjetor te PAVARESISE se KOSOVES, URIMET me te mira nga albaSAT! Përfito nga oferta e madhe e NimiTV me 30% zbritje. 99€. IPTV World Shqip ne Austri, Zvicer, Gjermani, Angli, Suedi, Norvegji, Australia, Franca, Finland, Luxembourg, Belgjik, Itali, Holanda, Greqi"Shiko 2000 TV Shqip ne NimiTV plus Digitalb Kanale. Një aplikacion ku gjithsecili mund të ndaj lirshëm: 1. Albanian IPTV App for Mac. 1miTV - NimiTV, IPTV SHQIP ,Platforma Shqiptare ne ,Zvicer 5000+ Kanale nga e gjithë bota U bë kohë që platforma digital-e më e ndjekur e shqiptarve nuk po sillte të reja në planin e kanaleve Dhe mesa duket këtë herë Digitalb ka menduar pin Shqip Tv Radio Albanian Online | Platforma IPTV e të gjithë SHQIPTAREVE kudo ne DIASPORE! TiBO është partneri i vetëm zyrtar me DigitAlb (SuperSport HD) për transmetim IPTV/OTT në të gjithë globin. TV Channel. Download TiBO Mobile TV and enjoy it on your iPhone, iPad  Platforma e re AndroidTV, ju mundëson përdorimin e aplikacioneve të Për t'u abonuar në ShqipTV apo kërkuar ndihmë teknike, mund të na thirrni në numrat e   Shiko 2000 IPTV Shqip ne NimiTV plus Digitalb IPTV Kanale - 8. Shiko Abanian TV Live + Digitalb, Tring, ArtMotion Kanalet Smart World Tv Platforma më e Fuçishme Shqiptare. Tv Shqip-Digitalb dhe TIBO TV Belgjike-shqip tv, Brussels, Belgium. Televizion, My tring IPTV, internet dhe telefoni. TV 8 TV4 Fakta TV4 FaktaXL TV4 Film TV4 HD TV4 Komedi TV4 Sport king iptv review, nimitv iptv shqip platforma, norsk tv costa del sol, norske tv kanaler spania, TV Kosova, Geneva, Switzerland. Gjithashtu, pjesë e kësaj platforme janë edhe kanale të dedikuara plotësisht në përmbajtje me lajme, filma, seriale, muzikë, dokumentarë, lifestyle, programe për fëmijë dhe adult. Filma TV Shqiptare ne TV ALB New York USA/Kanada. PLATFORMA MË E MADHE NË DIASPORË ARI TV ju mundëson shikimin e kanaleve televizive shqiptare dhe të huaja. Do të ketë unitet dhe fuqi politike që e shtyn. Platforma TiBO është e para platformë shqiptare në rajon që pesë vite më parë ofroi produktin IPTV OTT (televizion nëpërmjet internetit over the top) të modeluar dhe zhvilluar tërësisht nga inxhinierë dhe profesionistë shqiptarë. Platforma jone përmban numër të konsiderueshëm të kanaleve televizive nga trojet Shqiptare si dhe kanale tjera Botrorë vetem ne www. Platforma më e madhe televizive shqipëtare. Bashkangjitu platformës më të madhe dhe më cilësore të diasporës shqiptare. 542 likes · 9 talking about this. 99€. It was 1960 for the first time on the air. Më pran jush që të jeni gjithmonë të informuar për vendlindjen … Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina. IPTV services in the format of Using APKPure App to upgrade Shqip IPTV - Shiko TV Shqip, fast, free and save your internet data. Nimi TV Shqip ne MAC Player do të shfaqet platforma NimiTV e cila përmban butonat kryesorë të Vrhunski izbor TV kanala. SHQIP TV. 87 likes · 13 talking about this. TopKanale - Shiko Tv Shqip: Free Android app (4. com Blini online abonimin tuaj Tring në Platformën satelitore duke paguar me Paypal ose me kartë krediti. Gjatë fjalës së tij nga konferenca e përjavshme ‘Ekonomia në fokus’, Ahmetaj tha se me rikthimin e taksës së sheshtë do të humbisnin shtesa e mesme, ndërsa shtoi […] AlbKanale IPTV - PORTAL™ ⚫️ Së shpejti vjen platforma më e re e AlbKanale IPTV. Tribuna TV 07 Nentor 2020 Qytetarët e huaj që kanë mbyllur takime për rinovimin e lejes së qëndrimit, do të marrin një goditje shtesë nga locdowni i tanishëm. TRING - Platforma zhgënjyese. TV ALB Contact Number ☎ (877)-448-8252 NimiTV Riabonimi. Sport, lajme, filma, argëtim, seriale dhe më shumë në programet Tring që do të ndryshojnë mënyrën si ju jetoni! Platforma më e lirë televizive shqiptare Thursday, 20 December 2018 - 22:19 albinfo. Mirë se vini në Tring. Filma me titra shqip ne Nimi TV shqip HD. Filma me titra shqip, HD Kanalet Shqiptare, Sport, Muzik Kanale live. Shiko 2000 IPTV Shqip ne NimiTV plus Digitalb IPTV Kanale Filma me titra shqip ne Nimi TV shqip HD. Free iptv Albanian kanale Kanada. Top kanale shqip, Tring TV, Digitalb, Sport Source: IPTV Shqip Platforma NimiTV | Shiko Kanale Shqip TV 2019 Πακέτο 12 μήνες + συσκευή + εγκατάσταση : 149€ Source: Porosit NimiTV Paketa - Posta & Boksi HD Falas Shiko Kanale Shqiptare Live Falas Online. Platforma jonë përmban mbi 3500 kanale prej Partitë shqiptare përmes nje platforme te përbashkët, kane kushtëzuar hyrjen ne qeverinë e re ne Maqedoni me plotësimin e kushteve dhe respektimin e plote te marrëveshjes se Ohrit. Pershkrimi Është një ndër kanalet që flet shqip nëpërmjet filmave dhe dokumentarëve shqiptarë që nga viti 1953 e deri në ditët e sotme. Platforma jonë përmban mbi 5000 kanale prej të cilave mbi 350 kanale janë në gjuhën shqipe. Përgjatë një dekade plot sfida dhe arritje, Megatek është pozicionuar në tregun rajonal si platforma më e madhe retail dhe e-commerce duke numëruar mbi 62,000 produkte për shtëpinë, familjen apo biznesin në website-in online të blerjeve www. Shqip · English (US) · Español platforma qË do tË thotË mË shum se sa njË tv. Alb tv live - shqip tv 1. ‎Ne qofte se deshironi te shikoni tv IPTV eshte menyra app i duhur Alkos TV - Shiko Tv shqip Aplikacioni me stabil i momentit me kanale te ndryshme shqiptare dhe kosovare Njoftim ! Alkos TV eshte nje player i cili hap kanalet duke i mbledhur nga interneti. Të hap tema Diskutimi ku diskutohet rreth tyre; 3. -Kanalet  FLIX IPTV KOSOVA • Platforma më e mirë shqiptare! 80 EUR sherbim i garantuar iptv shqip te gjitha kanalet Beni TV Tuaj Smart Android MXQ 4K Smart Box. Ky kanal synon të mbajë para ekranit si vëllanë e vogël, ashtu edhe motrën e madhe, dhe anasjellas. Lockdown-i, ç'do të bëhet me takimet e mbyllura nga platforma. ‎-Ky aplikacion ju mundëson të shikoni TV kanale shqip në iPhone , iPad dhe platforma tjera. A. DigitAlb is an Albanian media, digital satellite and terrestrial TV platform based in Tirana, Albania. Everyone. sd 176 artmotion nr. Mbrëmja gala e një dite më parë, bëri bashkë biznesmenë të njohur në fushën e prodhimit, infrastrukturës, teknologjisë, financës, farmaceutikës, ndërtimit, prodhimit vendas nga Maqedonia, Kosova dhe Shqipëria. Gëzuar 2021. Pedro TV. Ky kanal synon të mbajë para ekranit si vëllanë e vogël, ashtu edhe motrën e madhe, dhe anasjellas. ShqipBox TV. Website. Më shumë se 100 kanale Shqip Kombëtare duke përfshirë edhe kanale lokale nga Tirana, Vlora, Shkodra, Fieri, Peja, Prizreni, Mitrovica, Gjilani, Tuzi, Ulqini, Plava, Shkupi, Struga, Dibra, Gostivari etj etj. Service 24/7. Antv shiko shqip tv falas an tv platforma falas iptv mënyra më e mirë e shikimit të kanaleve televizive shqiptare online që ju ofron mundësinë të shikoni mbi 150 kanale shqip falas. NimiTV Best IPTV Albanian Channels 2020 | Discover nimitv. Elda. Platforma me e vizituar televizive ne internet. Tel: + Albsat është platforma më e re në treg e cila bashkon të gjitha kanalet më të  30 Mars 2020 Ky aplikacion ju mundëson të shikoni TV kanale shqip në iPhone , iPad dhe platforma tjera. -Kanalet janë të inçizuara dhe ju mund ti shikoni programet deri ne 7 DITË pasi ato kanë kaluar Aplikacioni është LEGAL dhe të gjitha Kanalet procesohen ne serverat tonë, jane stabile dhe pa ndërprerje. On New Year’s Eve 1999, an armed man enters a TV studio during a broadcast, takes the host hostage and makes one demand: to give a message live on air. !! ACE-OTT ka krijuar shërbimin special OTT, IPTV që i mundëson përdoruesve të shikojne kanale televizive shqiptare dhe te huaja , ne SmartTV, kompjuter, telefon dhe cdo paisje qe esht i pershtatur per iptv. Gledaj EON na računaru, pametnom telefonu, tabletu kao i na Smart TV-u. Shijoni platformë më të madhe shqiptare. Albanisches iptv addon kodi fernsehen auch deutsche türkische Nov 13th IPTV Shqip Platforma NIMITV | Shiko Kanale Shqip TV. Sipas tij në rast se platforma është testuar dhe janë bërë të gjitha përgatitjet e nevojshme, s`ka se si të dështoj e njëjta. OLL. com worth, traffic, revenues, global rank, pagerank, pagerank, visitors, pageviews, ip, indexed pages, backlinks, domain age, host country and more. Por nuk   Instruction for installing IPTV Shqip Falas app apk on Android devices. AnTv Shiko Shqip Tv Falas: Free Android app (4. Tani perveç Resiverit 4k ju mund te shikoni kanalet televizive edhe në disa paisje tjera: Shiko TVAlb HD Kanale Shqip ne Samsung/ LG/ Sony/ Sharp/ Philips Smart TV, Android, iOS, Windows, Mac, Linux, Amazon Fire TV App. I pashëm dhe donzhuan, Keremi është djali i një prej familjeve më të pasura në Stamboll. atv ne keto platforma telkos nr. Napoli triumfoi 2-0 ndaj Romës në sfidën për zonën Champions, duke zhvendosur pikërisht verdhekuqtë në vendin e gjashtë të Serisë A. Albsat me qëllim të lehtësimit të jetës dhe argëtimin pa limit, ofron shërbime të avancuara të platformës satelitore. TV Shqip. IPTV Albanian Channels on NimiTV app ShqiponjaTV - Shiko TV Shqip, Filma Dhe Seriale Shiko te gjitha kanalet shqiptare dhe me qindra filma dhe seriale ne nje vend. platforma qË do tË thotË mË shum se sa njË tv. Kjo është platforma në vija të trasha”, përfundoi Abdixhiku. The TV platform began terrestrial broadcasts in July 2004, and satellite broadcasts by the end of that year. Interesi. Platforma e vetme më e sigurt dhe më stabile në të gjitha trojet Shqiptare. Shiko 200 IPTV Shqip ne NimiTV. Report TV. Nëse bëhet fjalë për cilësi, atëherë keni ardhur në vendin e duhur. | TiBO, është IPTV shqiptare më e madhe në mbarë globin që ofron Live TV me kanalet e Digitalb, Supersport, etj si dhe Catchup TV, VOD dhe Mobile TV. AlbKanale IPTV & PORTAL - Shiko Tv Shqip FALAS për të gjitha pajisjet! Vizitoni Versioni Shqip: Aplikacioni është ende në fazen testuese. Top kanale shqip, Tring TV, Digitalb, Sport Shikoni kanale Shqiptare në 2 pajisje njëkohësisht me konton tuaj dhe me të njejtin çmim. 769 likes. Internet Protocol TV, Web TV , Video on Demand dhe Multiservice Internet. DigitAlb, filloi transmetimet më 15 korrik të vitit 2004, dhe mbulon me sinjal dixhital Tokësor qytetet kryesore të Shqipërisë: Berat, Tiranë, Durrës, Krujë, Elbasan, Vlorë, Shkodër, Korçë, Pogradec, Fier, Lushnje etj. 2,955 likes · 67 talking about this. Top kanale shqip, Tring TV, Digitalb, Sport U njohën në Facebook, takohen në studio për herë të parë - Dua të të bëj të lumtur, 15 Shkurt 2020 - Duration: 30:21. 99€. com worth, traffic, revenues, global rank, pagerank, pagerank, visitors, pageviews, ip, indexed pages, backlinks, domain age, host country and more. -Kanalet janë të inçizuara dhe ju mund ti shikoni programet deri ne 7 DITË pasi ato kanë kaluar Aplikacioni është LEGAL dhe PA pagesë. Filma Shqiptar ne Nimi TV Shqip HD. com. Abonimi juaj do të riaktivizohet menjëherë Shiko TV Kanale Shqip ne TVALB. Platforma IPTVShqip OTT është zhvilluar nga kompania "SmartServices" dhe ofrohet pa pagesë për të gjithë përdoruesit e aplikacionit me qellimin qe të sjellë diqka ndryshe në fushen e teknologjis se IPTV-se në tregun tonë. TV SHQIP From there, the broadcaster operates several different radio programs and the television TVSH. 4 kujtesa nr. Ju mund të shikoni TV kanalet pa asnjë problem në çdo çast 24h/7! PAISJET IPTV SHQIP Platforma Global IPTV përkrah një spektër të gjërë të paisjeve IPTV me anë të cilave mund ti ndiqni TV kanalet nga kudo: MAG, Smart TV, Android Kodi, Enigma 2, IOS, IOS TVMAK. TopKanale - Shiko Tv Shqip. Platforma “Për Shqipërinë që duam”, Rama… 3 vite më parë Komento TIRANË- Kryeministri Edi Rama ka treguar edhe njëherë rrugën që duhet të ndjekin qytetarët për ta thirrur atë vetë në interpelacë ashtu si zëvendëskryeministren dhe ministrat. AlbKanale IPTV & PORTAL - Shiko Tv Shqip FALAS për të gjitha pajisjet! Vizitoni Nimi TV Shqip ne MAC Player. 1 ballë, 35 familje në qiell të hapur, 235 banesa të Ky projekt i sapo lançuar ofron procedura të automatizuara dhe gjithashtu dixhitalizimin e të gjitha shërbimeve konsullore dhe regjistrave elektronik (gjithsej 36 shërbime unike), dhe sigurinë më të lartë. Falë tekonologjisë që ju sjell Global IPTV, përveç shikimit të kanaleve televizive në Kompjuter apo Laptopin tuaj, ato mund ti shikoni edhe në telefonin tuaj. TV - Кино и ТВ онлайн для Android TV Watch the best online TV, football, movies and TV shows in HD on your Android TV! Tv Shqip Live / Shiko Live Te Gjitha Kanalet Shqiptare Ne Hd. Pyetje rreth tematikave të ndryshme personale ose jo; 2. ch Shkarkoni aplikacionin e NimiTV për SmartTV, dhe provoni kanalet Shqip FALAS. Platforma # SHQIPTV , ju uron të gjithë vitin e ri 2021. TVALB Platforma TV | Shiko IPTV Shqip live Fifa Albania Sport kanale sporti: pin. Tv Shqip. Paketat e abonimit përfshijnë kanalet dhe programet televizive të përzgjedhura nga platformat Tring Digital, Klan HD, RTSH, etj. Platforma e DigitAlb satelit përmban të gjitha kanalet tematike te DigitAlb, kanalet e SuperSport, më shumë kanale ndërkombëtare, kanalet kanalet shqiptare si dhe kanalet e lira në satelit. Download Albtv Shiko Tv Shqip Falas Mp3. TV kanalet shqip: Kliko ketu per te Global IPTV ju mundëson shikimin e kanaleve televizive shqiptare dhe të huaja. Premium; 47 kanale; Vizion Plus HD: Klan Kosova: Klan HD: Klan Plus: RTK: ALSAT: Dukagjini Ju mund të shikoni TV kanalet pa asnjë problem në çdo çast 24h/7! PAISJET IPTV SHQIP Platforma Global IPTV përkrah një spektër të gjërë të paisjeve IPTV me anë të cilave mund ti ndiqni TV kanalet nga kudo: MAG, Smart TV, Android Kodi, Enigma 2, IOS, IOS DigitAlb është platformë digjitale tokësore dhe satelitore Shqiptare nga DigitAlb Sh. mënyra më e mirë e shikimit të kanaleve televizive shqiptare online që ju ofron mundësinë të shikoni mbi 150 kanale shqip falas. IPTV KOSOVA ofronë kanale shqip dhe ndërkombëtare me një kualitet të lartë : 2000+ kanale 380+ kanale shqip 350+ kanale sport AlbKanale - Shiko Tv Shqip ️ Ndiqni mbi 350 kanale Shqip dhe të huaja FALAS! ⚽️ Të gjitha ligat e futbollit live ⚽️ Pëlqejeni dhe shpërndajeni - Aktualisht platforma më cilësore dhe më e vlerësuar në Shqipëri, Kosovë dhe kudo ku ka Shqiptarë, dhe jo vetëm! - Ne jemi 24orë në CHAT për të biseduar me ju për çdo problem! - Për të marrë kodin për akses falas ju lutem na shkruani në rrjetet tona sociale ose ne email. “Rezultatet e testimit shërbejnë që të sigurohen resurset e nevojshme harduerike me qëllim që platforma të jetë e disponueshme për të gjithë shfrytëzuesit, numri i të cilëve mund të jetë BUBRRECI TV: Platforma e parë shqiptare në rajon dedikuar fëmijëve! Posted by: Admin on September 20, 2020 in Kulturë Leave a comment Duke zënë vendin si një prej burimeve kryesore të informacionit, mediat sociale tanimë po luajnë rol kyç në shpërndarjen e shpejtë dhe të lehtë të informatave e përmbajtjeve të ndryshme brenda Vrhunski izbor TV kanala. NimiTV Best IPTV Albanian Channels 2020. Pa antenë satelitore. 308 likes · 16 talking about this. Ky kanal është një urë e mirë lidhëse për të gjithë teleshikuesit për të mos harruar të shkuarën, fëmijërinë, rininë e njëkohësisht për t’u njohur me prurjet më të reja të brezit të ri të regjisorëve. iLibri-Shqip, platforma e parë mbareshqiptare për libra me zë gjuhen shqipe 13:37 , 28/09/2020 iLibri-Shqip platforma e parë mbareshqiptare për libra me Zë gjuhen shqipe (Audiobooks), tani e pranishme për smartphones iOS dhe Android dhe mund të shkarkohet nga Apple Store dhe Google Play. Opinion; E Kanalet si Tv Klan HD, Klan Plus HD, Abc News HD, Tv Scan HD, Syri HD, Klan Macedonia HD dhe Klan Music HD do të renditen automatikisht. Riabonim 12 mujor per HitechBox HB9000 HD DVB-S2 IPTV/OTT. NimiTV,TV, SHQIP, PLATFORMES ,1MITV,NimiTV,TVALB,DigitALB,Tring, NimiTV NimiTV Best IPTV Albanian Channels 2020″Platforma Shqip TV ne NimiTV  MEDI TV - TV Shqip. Platforma IPTVShqip OTT është zhvilluar nga kompania "SmartServices" dhe ofrohet pa pagesë për të gjithë përdoruesit e aplikacionit me qellimin qe të sjellë diqka ndryshe në fushen e teknologjis se IPTV-se në tregun tonë. Internet Protocol TV, Web TV , Video on Demand dhe Multiservice Internet. Kanalet e SuperSport, gjeneraliste, lajmesh, filmash, për fëmijë, dokumentarë, muzikore. Dhe e fundit, dua të kemi unitet partiak. ⚫️ Platforma do të funksionojë në të gjitë pajisjet (Android, IOS, Mac, Shiko Tv Shqip Facebook AlbKanale - Shiko Tv Shqip . com, Tirana, Albania. Listën e pajisjeve shikoni këtu. DigitAlb, filloi transmetimet më 15 korrik të vitit 2004, dhe mbulon me sinjal dixhital Tokësor qytetet kryesore të Shqipërisë: Berat, Tiranë, Durrës, Krujë, Elbasan, Vlorë, Shkodër, Korçë, Pogradec, Fier, Lushnje etj. 1,761. 99€. Paketat e abonimit përfshijnë dhe kanalet dhe programet televizive të përzgjedhura nga platformat Tring, Top Channel, Klan, RTSH, etj. shqip-tv. !! ACE-OTT ka krijuar shërbimin special OTT, IPTV që i mundëson përdoruesve të shikojne kanale televizive shqiptare dhe te huaja , ne SmartTV, kompjuter, telefon dhe cdo paisje qe esht i pershtatur per iptv. Pro… Platforma nuk lejon diskutime të regjistruara – përveçse kur folësi jep një leje të veçantë. platforma shqip tv